Psychiatr a psychoterapeut

Tomáš
Rektor

Krátce o speakrovi

MUDr. Tomáš Rektor je psychiatr a psychoterapeut, zakladatel a vedoucí firmy Terapie.Info, s.r.o, zabývající se komplexní péčí o duševní zdraví.

Absolvoval lékařskou fakultu, výcvik v hlubinné psychoterapii SUR, 4 roky individuální sebezkušenost v gestalt terapii, kurs neverbálních technik. Je kandidátem české psychoanalytické společnosti.

Pracoval na psychiatrické klinice fakultní nemocnice Brno (2000-2002), dále v psychiatrické léčebně Jihlava (2002-2003) a Studentském zdravotním ústavu v Praze (2004-2005). V letech 2004-2010 spolupracoval s o.s. Sananim, pracoval jako lékař v substitučních programech u závislých na opiátech, dojížděl do terapeutických komunit Karlov a Němčice.

V letech 2006 – 2010 spolupracoval se Správou uprchlických zařízení ministerstva vnitra, jako psychiatr dojížděl do několika uprchlických táborů a podobných zařízení, se žadateli o azyl pracuje doposud.

Od roku 2005 pracuje v soukromé praxi, kde vede tým psychiatrů a psychologů.

Témata

Prevence a léčba workoholismu, stresu, přetížení a syndromu vyhoření
Komplexní diagnostika a léčba duševních poruch
Osobnostní rozvoj

Profesní obor

Psychiatrie
Psychologie

Jazyk

Čeština
Angličtina (CAE)
Francouzština

Úspěchy

Objednat speakera

Řekněte nám něco o svém eventu. Ozveme se vám nejpozději do 24 hodin s návrhem nejvhodnějšího řešení a zapojení speakera.

Objednat speakera

Jste speaker?

Máte volné kapacity nebo jste začínající řečník? Tak to je ideální čas se nám ozvat a my vás zařadíme do našeho katalogu.

Co nabízíme speakerům